OPEL ASTRA H

A legjobban az tetszik majd, ha sikerül eladnom vagy valamibe beszámíttatnom / nem csak utáltam, hanem most is utálom a kereskedőt, aki becsapott.

Születési éve: 1963

Meghibásodás leírása: Alapjában véve a békéscsabai Turbo Autókereskedés (azóta budapesti) úgy vágott át ezzel az autóval, ahogy csak meg van írva a nagykönyvben. A kilométeróra 65000 km-rel visszaállítva, az összes tudott hibája elkenve, elolajozva, lezsírozva stb. A pestre áttelepült tulaj annyit mondott, hogy "így járt". 1.250.000 Ft-om bánta, hogy jóhiszemű voltam és megbíztam a kereskedőben. A név maradt, de már pesten folytatja a becsületes kereskedést. Gondolom azóta sokan "így jártak" már nála.Lerobbanás oka: futómű / fék 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Hengerfej tömítést, vezérműláncot kellett cserélni 2 hónapon belül, mert addigra koptak el a hibákat elfedő trükkök hatásai.

Visszatérő hiba leírása: A lambdaszonda hibát még nem sikerült kiküszöbölni 3. próbálkozásra sem. A kereskedő szerint nem jó helyen tankolok, át kellene menni másik kúthoz(?).