OPEL ASTRA F

Vegyes fogyasztás: liter

Az autót a korához képest osztályoztam. A maga 17 évéhez képest szerintem szépen néz ki, kényelmes és elég tágas autó, igaz 60 lóval nem egy versenyautó, de nem is arra lett kitalálva hogy száguldozzanak vele. Én nemrég vettem elég olcsón ezt a 95-ös 1.4-es Sedan kivitelt és eddig meg vagyok vele elégedve. A vásárlásnál tudtam, hogy lesz mit rajta azért javítani, jelenleg a hátsó spirál rugók, hátsó fékpofák és fékmunkahenger és kézifék bowden van soron, aztán műszaki előtt az első lengéscsillapítókat és spirál rugókat meg a görgőket kell majd kicserélni. Ez az autó árához képest elfogadható(229.000 Ftért vettem, ami olcsó nagyon a sedanhoz képest) műszaki állapot. Viszont ezekkel a hibákkal együtt is remekül teljesít el mernék vele indulni egy hosszú útra. Persze ezek a jövő hónapban javításra kerülnek. Motorja teljesen jó, eddig semmi bajt nem véltem felfedezni. Bátran merném ajánlani bárkinek, csak jót kell kifogni. Az enyém pl. garázsban volt tartva megkímélt állapotban van, így rozsda se nagyon van rajta, persze erre nekem is figyelnem kell, hogy szép állapotban maradjon. Összességében egy nagyon jól eltalált autó, az meg hogy fapados egyáltalán nem zavar, mert minél egyszerűbb egy autó annál kevesebb a gond vele és annál olcsóbbak az alkatrészek hozzá, ezenkívül meg szerintem baromi kényelmes az ülése, tágas és jól vezethető, biztonságos autó.

Születési éve: 1993

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.