FIAT BRAVO

Az autót 2001-ben vettem, és azóta belepörgettem 311 ezer Km-t. Mondhatom, hogy ez az út idáig csak boldog volt. Tény hogy nem egy prémium kategóriáról beszélünk,de nagyon megbízható a kis olasz gép. A gyári katalizátor az akkuval együtt ment tönkre már 2003-ban, akkor kapott újakat,jó minőségűeket. Évente kapott Seléniát Km állás nézegetése nélkül. Rendszeresen ápolva volt,karbantartva volt és sosem hajtottam túl. A futóműve kicsit bénácska, ezért 2008-ban kapott egy OMP toronymerevítőt, komolyabb rugókat és szép felniket is. Az elmúlt 12 év alatt semmilyen komoly problémája nem volt. Borultam vele,frontálisan karamboloztam, és mégis megmaradtam benne. Hálám jeléül teljesen rendberakattam, és imádom őt. Tudom hogy ez csak egy autó,és azt is tudom hogy olasz, meg semmit sem ér,de én imádom mert mindíg számíthatok rá!

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: Sosem volt rá panasz, mert minden gondoskodást megkapott 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Sosem robbant le :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 79000 Ft. Leírás: A váltója kezdett el fáradni, ezt egy érdekes kattogás jelezte. Ez 181 eze km-nél jött elő, de azonnal szervízbe küldtem és kapott egy új LUK szerkezetet, persze friss olajjal.