SEAT ALHAMBRA

MI is az : Nagyon kényelmes , kiviöl és belülről nagy , Elég sokat szoktam benne aludni a munkám miatt. 7személy bőven beletud ülni, Magas építésű ezt nagyon jól ki is lehet használni Pl : télen nem akattam el még sohasem. Saras utakon is nagyon jól lehet kezelni hiszen 1900kg :) Szóval nagyon be vált nekem :)

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: TURBÓ Lerobbanás oka: motorLeírás: Turbó :) feladta magát de melyik autón nem adja be a unalmat a turbó ??? 205000km futottam míg elromlót a TURBÓ. Igaz hozzá teszem akkor a motor olajam már 31000km benne volt. Több mit valószínűleg ha 15 ezernél lecseréltem volna mint mindig akkor nem ment volna tönkre. Akkor azért nem cseréltem le mert az volt rája írva a olajla 35 ezert lehet vele lefutni :(

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 400000 Ft. Leírás: Turbót jól meg kell nézni hol veszi meg az ember és mennyiért is mert könnyen át verheti a embert. Másik Téma nem mindegy hogy ki szereibe és hogyan mert ez nekem duplájába került mert rosszol szereltékbe és igy esö 2 km nél tönkre ment így ebből meg kellet venni a második turbót. Ugyan is a magyar szereti átvágni a másikat. Kifizetem a73145 ft szerelésre és tisztításra ami azt jelenti le vettél a olajdekni és a inter hűtőt. Igen ám ez mid jó és szép duma ha meg is van csinálva de ez sajnos nem volt meg is gyorsan tönkrement a felfújtot turbóm első 2km nél. MERT A SZIVO TORKOT NEM TISZTOGATTÁK KI BENN HAGYATAK VALAMIT ÉS LEDARÁLTA A TURBÓ ROTOR LAPÁTOKAT. ÉS MÉG AAZT VÁGTÁK A FEJEMHEZ MEG MONDTUK NE FELÚJITTOTAK VEGYEK HANEM BONTOTTAT . -KÉRDEM ÉN MIVEL JOBB A BONTOTT MIT A FELÚJITTOT ??? 2db* turbó - 180.000ft tömítő készlet + anyák- 7500ft 2* 5L olaj - 48000ft 2db* olaj szűrő+levegő szűrő- 6300ft 1 db olaj cső - 17100ft Munkadíj - 73150ft számla nélkül második munkadíj másik műhelyben 75000ft Ez ÖSSZESEN : 340200ft volt kápéban DE TUTI VALAMIKET MÉG KI HAJTAM most ezek jutotak eszembe gyorsan