OPEL ASTRA F

Nagyapámtól vettem a kocsit 2013-ban, ő még 1999-ben vette, szóval nem mai darab. Viszont ő nagyon kevesett járt vele, szóval mikor hozzájutottam, akkor volt benne 47 800 km. Igazából épp hogy be volt járatva a gép. Amióta nálam van, azóta már 3 hosszabb utat tettem meg vele, +500 km egyenként. Hosszabb utaknál, és egyébként is próbálom a jobb benzint tenni bele, és én legalábbis úgy érzem hallom, hogy jobb neki. A hideget annyira nem szereti, de rendesen működik akkor is. Amióta nálam van, most jönnek/jöttek az időszakos cserék. Ide értem a vezérlést, akksi, gumik. De persze megadom ami kell neki, mert még egy darabig használni szeretném. Elromlott benne a termosztát, meg az ablakmosó szivattyú, de nem nagy kiadás ebben a kocsiban ezeknek a cseréje, szóval nem is gondolkodtam sokat rajta. Egyszer volt egy elég esős időben mikor megijesztett. Halványan világított a töltés lámpa és világítás és minden elhaványult, de pár másodperc múlva el is múlt. Szerelő azt mondta, hogy egy kicsit mintha szorulna vagy be lenne ragadva a generátor. Szerencsére cserélni nem kellett, és azóta is szépen csendben teszi a dolgát. Munkába járásra, vásárlásra, mászkálásra, nyugodt tempóban eljutni A-ból B-be tökéletes... Darabig nem is akarom lecserélni.

Születési éve: 1991

Meghibásodás leírása: Termosztát és ablakmosó szivattyú megadta magát. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg