FORD MONDEO

Az autó tágas kombi erős megbizható a motorja,jól gyorsul takarékos. Ami nem tetszik az izzitógyertya könnyen beleszakad amit aztán kikell furni és csavar kiszedővel kitekerni és a menetet kijavitni.

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Kulcsot elhagytam ezért az uj kulcsot össze kellett hangolni az autóval.Csakhogy az autót a feleségem vitte a szervizbe .És már hazafele nem volt fütés.Ezekután kimentem az autóval Ausztriába február volt.Másik hétvégén hazajöttem és hétfőn a kocsit visszavittem a szervizbe és azt mondták hogy a vizszivattyu a rossz de ezt a szervóval együtt lehet cserélni Kb 170 ezerért. Ugyanakkor a serviceben egy szerelő néha 3 autót is javit egvidőben és kávészünetekkel együtt elkérik a kb 6000 ft os órabért mindenkitől.Ezért rettentő mérges lettem .az autót hazavittem és széjjel szettem .Megnéztem a vizszivattyut semmi baja nem volt .De megjegyzem akkor a motornak is tul kellett volna melegednie.És rájöttem hogy a szervizbe törölték a hütés,fütés érzékelését a kompjuterből és emiatt vissza kellett vigyem és megjavitották azaz visszaállitották kemény 15 ezer Ft-ért És nem dolgoztam emiatt 1 hétig.Emiatt a Debreceni Ford Sevice-et nagyivbe elkerülöm . Leírás: A service-kivül az autóval nagyon meg vagyok elégedve.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Az autót magam javitom kivéve ha müszeres beállitásra van szükség.De azt sem a Ford-nál.

Visszatérő hiba leírása: Egyébbként az autóban rendszeresen cserélem at olajat szüröt fékbetéteket tárcsát.Ami kell neki azt megadom .Értek is hozzá szamabeli vagyok.Elég sokáig dolgoztam Münchenben a BMW-nél de az egy más kategoria és ár.