SEAT LEON

A legjobban az tetszett, hogy az első autóm, amit csak a kötelező szerviz miatt kellett szerelőnek megmutatni. Innentől nem hiszem, hogy ecsetelni kéne az összeszerelést, hiszen hibátlan, dinamikus legtöbször csak azt tudják megmondani milyen színű kocsi, mert nincs idejük szemügyre venni a típusát. Álló helyzetben is mintha száguldana az összkeréknek köszönhetően mintha sinen futna, ráadásul kényeztet is hiszen full extra amiket még nem soroltak fel: el.napfénytető,fűth.első ülések,hátul is recaro ülések vannak nagyon jó oldal tartással,el.behajtható tükrök,aut.sötétedő visszapillantó tükör,beépített gyári 6-os cd-tár, audiban fellelhető bose 8 hangszórós hifi,kikapcsolható ESP(télen hóban lehet egy helyben forogni,amúgy kimozdíthatatlan),tempomat. Bármelyik barátom kipróbálta mindegyik válasza ez volt: KELL NEKEM IS!

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: Egy nagyobb fékezésnél,hibát jelzett a gyorsulás érzékelő, de semmi baja nem volt, csak az elektronika, a hirtelen lassulás miatt kidobta, hogy nézzék meg a szervízben. Csak simán kitörölték, nem kértek egy Ft-ot sem. Azóta is kíválóan és hibátlanul működik az autó.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Hát csak annyit tennék hozzá, hogy aki megengedi magának ezt a fenevadat, az figyeljen is oda rá, mert ilyen teljesítménynél hamar elszalad a ló. A szervízben mondták, hogy még ráérek a következő szervíz időig, a féktárcsa meg a betét cseréjével, de mondtam cseréljék le, mert nem elég gyorsan menni, meg is kellene állni vele. Ezenkívűl vadi új nyári és téli gumit is vettem hozzá, valamint a kötelező szervízben szerepelt cserére szorult dolgok lettek még idő előtt kicserélve: olaj,szűrők,stb. Ezenkívűl minden kopó-mozgó-gumi alkatrészt is kicseréltek ezt nem mindenkinek ajánlom mert a gumik ára nélkül ez 300.000 Ft-ba került. De nem sajnáltam, mert használom rendszeresen az autót, nap mind nap.