OPEL VECTRA B

Az én Vectra drágám kicsit át van alakítva: katalizátor nincs, a helyén gázgyorító dob, sportlégszűrő a motorban és a végen egy aranyos kis ovál DTM figyel. Amikor intenzíven elindulok vagy motorfékkel megállok akkor nem kis feltűnést keltek vele, voltak akik ugráltak örömükben. Pedig csak 1.6!! Viszont kb. 120 LE van most benne a gyári 101 helyett. Amúgy én nagyon meg vagyok vele elégedve, 1 éve van nálam és (lekopogom) a benzinen és olajcserén kívűl nem kellett rá költenem SOHA! Ennek oka valószínű az, hogy második tulaja vagyok ennek a 12 éves autónak és VÉGIG VEZETETT SZERVÍZKÖNYVE VAN!! Szóval szerintem ha utánanézünk az autó előző tulajának akkor nagyjából tudjuk hogy mit veszünk. Belülről tetszik, tágas (hátsó ülés főleg :) ) kézreesik minden. Eleinte a színével nem voltam kibékülve de ez volt szinte "tökéletes" állapotú, megvettem. RioVerde green a kis drágaság. Én csak ajánlani tudom ha egy elérhető középkategóriás autót akarsz venni! Szerintem az Opel alapból jó, főleg a 90 es években gyártott darabok. ( calibra, astra gsi, vectra, omega, stb.) Na, részemről ennyit. Jó nézelődést. Csumidázom a mujótokat!!! :)

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása: