DAEWOO LANOS

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Több mint 3 éve van a családban,2szer költötünk nagyobb összeget rá1.58e sortrafot kellett cserélni de ez csak anyagköltség.2.8e vizpumpa csere de nemkellet volna,3.91e ez 2hete történt nagyon rángatot leált menet közben,emelkedöre nembirt felfelé menni,a szelepekkel volt gond átesett 1 nagyjavításon. De megérte bár szerintem nagyobb fokozatban elvesz a 86le mostmár a fogyasztása is sokkal jobb lett és lényegesen erössebb lett a motor is,kezdem megszeretniezért a gyenge magyar forintért nagyonn megéri ja és nem suzuki!!! A 18l-es fogyasztást javitás elöött mértem de akkor mentemis vele:-)nemvolt ellenfél,alegtöbb amit mentem vele 180Km/h de még nemtiltot le szerintem a fokozatok elég rövidek,kissé magas a felépitménye de nagyobb kerekekel sokkal jobban fog és a 8szelepes opelokat simán otthaggya.És hátul nagyon kényelmes.Lerobbanás oka: futómű / fék 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: beszorult a kerék se elöre se hátra szerencsére 150 m-re volt 1 autoszerelö mühely a fékbettét szakadt le

Visszatérő hiba leírása: karosszérialakatos vagyok és a kisseb dolgokat magam javítom ill. olajcsere,csapágycsere,fék,fényezéspolirozás meg hasonlók