ALFA ROMEO 156

Magas kényelmi szint,jó összeszerelési minőség.Csendes,biztonságos futómű,erős fékek,bivajerős,de igen takarékos motor,magas,egyenletes nyomatékleadás.Pontatlan válto.Jo vezetési komfort.Uthibákra érzékeny futómü.Szinte lehetetlen vele patkára állni,parkolni..Könnyen leverhető az alja.Hátul szük ,rosszul pakolható utastér.Tárolóekeszek alig vannak,pohártartó nincs benne.Családosoknak nem ajánlom.De 2 fő részére nagy élményautózást biztosít!!!

Születési éve: 1970

Meghibásodás leírása: EGR szelep 2 szer eldugult.Kisebb sérülés végett. Hibás olajszűrőböl szivátgott az olaj:olajcsere elött 1 héttel. Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: 1.Előző tulajnál karambol utáni,rosszul javított féltengely eltörött!2.Olajteknőt beszakítottam az auto alacsony állása végett.amely:10cm.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 200000 Ft. Leírás: A váltóban a szinkrongyűrü recsegett,ezért vettem bele egy alig használt komplett váltót.150000 ft+50000 munkadij.Ez sem lett jobb!

Visszatérő hiba leírása: Nem sikerült orvosolni.A hiba nem vészes,a régi válto javítható,ugy 100000 ft-ért.