ALFA ROMEO 164

Összeségében, ár érték arányban a legjobb. Igazi szerethető járgány, de igényel némi mazochizmust, fanatizmust a birtoklása. Bennem ezek megvannak, úgyhogy nem adom el soha (persze csak ha lesz pénzem cserélni gtv-re).

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Ezt bütykölni kell, szeretni. Ha problémád van vele, ne vidd Márkaszervízbe, nem fogsz jól járni. Tölts le szervízkönyvet, csináld magad, vagy hozzáértő haverod segítségét kérd. Nekem olyat produkált, hogy minden előjel nélkül felpörgött a motor 3e-rre, és ott pörgött a végtelenségig. Olyan 250e-re lett taksálva a javítás, én ingyen megcsináltam. A fojtószelep potenciométer kábelje testelt le: ennyi. (3 hónapos, folyamatos vizslatás után jöttem rá...)Leírás: Mikor megvettem az akksi reggelre természetesen lemerült. Láma nepperek...

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A szelepeket még eddig nem sikerült normálisan beállítani. Nem is fog. :D

Visszatérő hiba leírása: Az autómata klíma állítómotorjának a motortérben lévő kis műanyag karját 1 láma letörte (vagy a töréskor letört, de inkább az előző)... Olyan nyúlt már megint hozzá, aki egy krumplit se tudna meghámozni. Ennek javítása nem lesz egyszerű az biztos.