OPEL VECTRA

Omegám volt...4 évig éltünk szerelemben,de 12 éves korában megváltunk egymástól...jött az új,mindent elsöprő szerelem...Vectra C! Szeretem...de...messze nem kínálja azt,amit megszoktam az Opel 2004 ig gyártott zászlós hajójától.Kicsit zörög,kicsit puritán,kicsit komforttalan,kicsit olcsó érzést nyújt... De takarékos,fürge,sportos,jaaa és nem riszál be a fara 50nél a körforgóban :) Sok Vectrát hírdetnek Design Edition néven,de kevés az,amely valóban bitorolhatja a megkülömböztető jelzést,a megannyi csakis rá jellemző apró részlettel. http://totalcar.hu/tesztek/vectra19cdti/ Nekem spec. sikerült egy ilyenre szert tennem...az eladó tudta nélkül. Általánosan kopó,elhasználódó alkatrászeken,mint fékek,vezérlés,olaj,hosszbordás szíj,szűrők...nem volt szükséges cserélni semmit. A generátor csapágy síró hangja lett orvosolva némi "szárazzsír" spray injektálásával. Összegezve:200.000km felett is csendes,finoman működő,nem LEKOPOTT! (kormány,váltógomb,pedálok,kilincsek),nem "lógó-kotyogó" autót tudhatok a magaménak,amivel bátran neki mernék vágni egy Európai körútnak is akár!!!

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: