TRABANT 601

80 felett amikor az utánégető dolgozni kezdett az maga volt a csoda /mama hepciáskodása 80 felett közvetlenül azután hogy az utánégető beröffent(Sennának képzeled magad?) mindíg ezt ordította,már megnyugodott a kerepesiben,az egyik kanyarban elszállt a vén picsa.A zsernyákok se értették hogy eshetett ki a csukott ajtón,de aztán mutattam egy képet róla,és azonnal lezárták az aktát 80 évre titkosítva.DR Hegymegi és DR Kotász épp vizitelnek úgyhogy búcsúzom is mára az intézetből. Üdv mindenkinek: Niki Audi Lauda

Születési éve: 1920

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motorLeírás: Meghajtottam 125-el a pályán 1988-ban OstGermániában,megforraltam a vizet,megfőztem a motort,pedig nem is szakács vagyok,mama nagyon dühös volt,10 év gyüjtögetése veszett kárba.Este nem is volt semmi.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: utastér Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: mama lekávézta a zsírúj üléshuzatot,és lekurvázta a szomszédasszonyt,pedig csak a dudáit rakta ki.bár ilyen duda lett volna a trabiba is,sajnos csak egy sárkány volt benne 90-ig addig a bizonyos kanyarig.hehehe