SUZUKI WAGON R

Vegyes fogyasztás: liter

már 5 éve Wagon R-t vezetek, és ma vettem magamnak egy ugyanolyat, csak amit vettem, abban klíma is van. Előnyként még senki sem sorolta eddig, hogy: 1.) a Wagon R utastéri háttámla egy mozdulattal vízszintesbe dönthető, ami ilyen kis raktér mellett szinte elengedhetetlen és egyben ritkaság is. Van egy Ford Fiestánk is, de annak sem sokkal nagyobb a hasznos csomagtere, és amikor szükség lenne rá, hát annak a háttámlája bizony csak viccesen dönthető. 2.) A nagy belső utastér miatt az autó szellőztetése remek. Az 5 évig vezetett autóban volt alkalmam "élvezni', mert abban nem volt klíma. Azt kell mondjam, hogy pl. a Ford Fiestánkban - amiben szintén nincs klíma - az ablakok lenyitása mellett is szinte meg lehet fulladni. 3.) feles, háromnegyes csellók simán, a háromnegyedes, egészes kombinációban kicsit szorosabban, de beférnek a csomagtartóba. Amikor kipakolom a 3 gyereket 3 iskolatáskát (plusz tornacucc) továbbá a 2 csellót a kocsiból, az szép látvány. Szinte megalázza a Mercedes Vito-t. Egyebeket illetően mindenben egyetértek az előttem szólókkal . Kiváló városi autó, de azért tudni kell hol van a helye a tornasorban.

Születési éve: 1973

Neme: no