OPEL MERIVA

Az autó variálhatósága,kényelme,apró figyelmességei - a zsebemből kihulló apró rekeszbe potyog nem valahova:) - megfelel nekem.Külsöre is tetszetös.Nagyon nem szeretem a szerintem tulzott olajfogyasztását - szerviz egy laza "lazánfüzött" motorral elintézte -,dinamizmusához mérten magas fogyasztását.Nem szeretem,hogy tartós használat során az ember ráérez valahogy arra,hogy ez mégiscsak egy közepes minöségü tömegcikk.-pl. a kitámasztó hibája bosszantó volt.-Az autó ujkori ára ehhez képest magas. A fényezése érzésem szerint sokat veszitett "szépségéböl" és a mosókat sem szereti.rengeteg az apró sérülés rajta - dacára annak, hogy metálos -ami gondolom a minöségre is visszavezethetö.

Születési éve: 1973

Meghibásodás leírása: -jobbhátsókerékcsapágy feladat 72Ekm-nél -csomagtérajtókitámasztó teleszkópok 4 éves korában elfáradtak -hibakód miatt- semmibaja nem volt,valószinű nedvesség okozta -14EFt semmire ááááLerobbanás oka: motorLeírás: 4 éves kora elött hűtöcsö anyagfáradás miatt kidurrant.5 nap szervizbeállás+50Eft javitási számla,igaz ebben öninditó karbantartás is volt.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 34000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: de ilyen lett volna a hibakód bevillanás.szervizesnek fogalma se volt dacára a számitógépes kiolvasásnak.EGR szelep vagy motorelektronika.filléres buli mindkettö:(