SKODA OCTAVIA

Kényelmetlen zajos tragacs. Gyenge a klíma és a fék. 28 fok felett nincs benne hűtés. Ülés nagyon gyatra E/H. Motor nem melegszik télen.

Születési éve: 1975

Utastér: szuk

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: Termosztát: 3. alkalommal cserélték ki, Addig nem hiték, hogy az a baja. Nem melegedett a motor. Ülésfűtés: 3.alkalommal cserélték ki mindet. Majdnem kigyulladt az autó. Hűtőcső: nem jöttek rá, hogy hol megy el a víz, még út közben szét nem repedt. Kuplung:csapágyas, de nem cserélték ki garanciában. Kormánykerék málik: Undorító, ahogy kinézett a kormánykerék már 100e után is. Nem cserélik, mert nem jeleztem a hibát, mikor még csak fél centin volt elkopva. Akkor lehet még valakinek eladta volna a Porsche? Náluk nincs garancia semmire. Váltó csapágy: akad a váltó is, de erre sincs pénzük, pedig garanciában vittem be. Klíma:típusbetegség, engedi a gázt. Világítás: izzó folyamatosan, 3. féklámpa. Rádió: néha hatalmasat ordít utána elhallgat. Állítlag software hiba, de nem tudják megcsinálni. Futómű: nem találják, hogy mi kopog benne.Lerobbanás oka: motor

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Garanciában szinte semmit sem hajlandók javítani.

Visszatérő hiba leírása: Termosztát: 3 Klíma: 3 Ülésfűtés: 3 Vízcső: 2 év, több látogatás a kötelező szerviz