TRABANT 601

Ez a Trabant az első, és utolsó autónk. Igazából apukámé, az ő nevén van:) De én nagyon szeretek rajta mindent. Soha nem hagyott cserben. Illetve egyszer, dehát az embernek sincs ereje mozogni, ha nem kap enni:) Én megfogadtam a szüleimnek, hogy nekünk ez az egy autónk marad, nem csak azért, mert erre futja. Én biztos nem adom el. Egyszóval mindent szeret rajta. Megnyugtató, ahogy duruzsol. Vannak kisebb hibái, hiszen nem fiatal, de ezek javíthatók. Szerintem aki igazán megszállott, az nem utál semmit ezekben az autókban. Nagyszerű az úttartása, a motor ereje, ennél a sebességnél nem kell több. A fogyasztás is megfelelő, és mióta szorongatják a Trabantosokat, azóta úgy veszem észre, ők is összetartóbbak.

Születési éve: 1989

Neme: no

Meghibásodás leírása: A legnagyobb dolog amit cserélni kellett rajta, a kipufogódob, ami az elmúlt évben kilyukadt. Ezen kívül csak akkumulátor kellett bele.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Javítás összege: 12000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: A tűszelep ment tönkre, amit az akkori autószerelőnk egy Wartburg tűszelepével helyettesített. Ezután elvittünk haverom apukájához, aki szintén szerelő, ő rendelt rendes Trabant tűszelepet, azóta nincs vele gond.