KIA SPORTAGE

A gépjárművel teljes mértékben meg vagyok elégedve minden tekintetben! Olykor már kicsinek tűnik, mégis, ha hátsó üléseket is ledöntöm félelmetes mennyiségű árú fér el benne! Hiszen nincs kis autó, csak sok rakomány! Csak ajánlani tudom, és most megjelent az új Sportage is! Az értékelésemben azért a JÓ besorolást adtam mert egy nagyon jó autóról nyilatkoztam! A SZUPER besorolás inkább hagyjuk ezeknek a piros csodáknak! ;) (persze a mg nemében a KIA Sportage is szuper!)

Születési éve: 1972

Meghibásodás leírása: Igazi városi terepjáró! Városi "terepre" tökéletes! Gondolok itt a parkolásnál a patikákra, az utak egyenletlenségére, gödrökre és kátyúkra! Viszonylag magas építésének köszönhetően jó a rálátás az útvonalra egy alacsony-építésű "sportkocsival" szemben, ami városba nagy előny! Mérete biztonságot kölcsönöz a vezetőnek, ugyanakkor a terepjárók közül talán a legkisebb. Lerobbanás oka: futómű / fékLeírás: A hibát a bal hátsó kerékcsapágy széttörése okozta, ami anyaghibából adódott! Tejleskörű garanciába javították!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás.