ALFA ROMEO 146

tetszett: megjelenés, kényelem, menetdinamika, kormányzás, úttartás, helykínálat, csomagtér (nem kicsi, 380l, és síkba döntött ülésekkel pedig...). A menetteljesítményeiről annyit, hogy 3-asban 140, 4-esben 180, 5-ben 2xx négy felnőttel, és nagyon fogja az utat... na de akkor még fiatal voltam :) Nagyon szerethető autó, több (tapasztalt) autós lepődött meg a képességein (fék, gyorsulás, menet és kanyar mind). nem tetszett: a fentebb említett két hibája. Persze kellett ezen kívül is költeni rá, de csak a kopóalkatrészekre (lengéscsillapító, csapágyak, gömbfejek, kuplung kinyomó szelepnél olajfolyás, indítómotornál egy gyűrű kerregett, de ennek ellenére indult szépen). Sokan félnek az alfáktól, de szerintem minden hibát időben lehet észlelni rajtuk, jelei vannak, csak oda kell figyelni rájuk. Ismétlem a fent megadott adatot, engem 70-145e km-ig nem hagyott ott sehol! Ennek ellenére igen, eladtam, és olcsóbb/gazdaságosabb autót akartam venni. Hogy mennyire sikerült.. talán igen... Egyszer még lesz másik Alfám.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: 1.alkalom: lambda szonda és légtömegmérő egyszerre 2.alkalom: generátorház megrepedt és eltörtLeírás: Bármilyen hibánál hazament lábon, soha nem hagyott ott!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 100000 Ft. Leírás: a szonda és a légtömegmérő