SUZUKI SWIFT

A családi autót örököltem meg, újonnan vettük. Elég sokmindenen keresztül mentünk eddig, de mindig elvitt mindenhová, keveset fogyaszt, városban kitűnő a dinamizmusa, és országúton sem kellett még szégyenkeznem, pörgős a motor. Sajna 14 éves kora óta mindig akad rajta javítanivaló, ez mind a kora miatt van, de a motor még 20 évet is kibírna! Az utastér zajos, a műanyagok időnként zörögnek, és két embernek elmegy, három már nem tud pakolni bele... Javára legyen írva, hogy bútort is szállítottunk benne (komplett fürdőszobát), és még akkor is húzott. Mindenkinek ajánlom, ha olcsó, igénytelen autót szeretne.

Születési éve: 1982

Neme: no

Meghibásodás leírása: Egyszer belementek a parkoló autóba- ez nagyon fájt :-)Lerobbanás oka: futómű / fék 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Húsvétkor szétment a hátsó kerékcsapágy- egy óra múlva már készen is volt, 5000 Ft-ot fizettem érte

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 200000 Ft. Leírás: Amikor összetörték, megjavíttattam, ki kellett cserélni gyakorlatilag a kocsi egész hátulját

Visszatérő hiba leírása: A jobb hátsó kerékcsapágy rendszeresen beadja a kulcsot kb. 14 éves korától, de most volt lehetőségem választani, és jó minőségűt tetettem bele, kíváncsi vagyok. A kipufogó állandóan kifúj valahol, az autó emiatt mindig zajos.