SUZUKI SWIFT

Hát ott kezdem hogy kereskedésbe vettük tehát tudja szerintem mindenki,hogy milyenek a használt autó kereskedők.Sok minden hiányzót róla emelő,pótkerék stb.Hát akkor estünk pofára mikkor ment műszaki fel készítésre akkor tudtuk meg hogy eleje hátulja ronggyá volt törve!!Kis rohadás van a jobb küszöbön.Festése nagyon meg van kopva újra kellene fényezni.De tökéletes azt út tartása hihetetlen mit bír nincs kímélve.Utálom hogy mióta meg van 4 övet cseréltem már benne igen silány gyártmány az öv feszítő.

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Szervizbe senki ne vigyen autót főleg szakszervizbe ne!!Igazán sokat kérnek otthon el végezhető munkáért is.A vezérmű szíjat 2 óra alatt otthon is ki lehet cserélni evvel kb 15000Ft ot meg spórolva.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 3 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Aksi még gyári benne ha be állok a garázsba semmi gond könnyen indul de ha megyek valahova és 2 órán át nincs be indítva akkor nem indul el de csak télen.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: 75000km-nél cseréltem a gyári gumikat ez 30000ft volt.A biztonsági öv nagyon silány munka.Mióta nálam van azota a vezető oldalt 4 szer cseréltem ez darabonként 4000Ft használtan.Az új ára közel 20000Ft.