VOLVO V70

Az autot az elso gyermekem szuletese alkalmaval vettem, alapos utanajaras utan. Sok cikket, verdiktet elolvastam, melyben leirtak, hogy mennyire szeretheto, megbizhato, konnyen fenntarthato es biztonsagos autot vesz, aki ezt valasztja. Tenyleg igy lett... 8 evesen vettem 2.5 tdi, automata sebessegvaltoval, amit nagyon ajanlok, sokkal kenyelmesebb vezetni! Az autora a kotelezo olaj, szurok, kopo alkatreszeken kivul nem kellett szinte kolteni, kiveve 2 esetet, de az is olcso volt. Barhova megyunk a csaladdal az osszes holmi a csomagtartoban, a 4 bicikli hatso biciklitarton, a volvo ugyanannyit fogyaszt, ugyanugy megy, mintha egyedul ulnek benne! A motor csillagos5ost erdemel! Ami nem annyira tetszik, de persze kombi betegseg, hogy kicsit sok belul az elemekbol jovo zaj, pattogas, ciripeles, amit a nem tul kenyelmes futomunek is tulajdonitok. Osszegezve: aki szeretne egy nagyon szeretheto, olcson fenntarthato, kenyelmes, biztonsagos, luxus igavonot venni, akkor ezt az autot neki talaltak ki!

Születési éve: 1978

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: 1x Sajat hibabol adodoan, 1x feltengely elfaradtLerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: feltengely megadta magat

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Nincs kiemelt meghibásodás.