SUZUKI WAGON R

Vegyes fogyasztás: liter

Új illata/Pattog, billeg, első hét halálfélelem.Nagy kombi, hátsókerekes után. ABS kritikán aluli. Macskakövön meg nem áll! (2 kocc)

Születési éve: 1969

Lakóhely:

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: A motor nem szereti a mosást, egy kis vízpermettől is a generátor szabadonfutós ékszíjtárcsája megadta magát-töltés megszűnt. Na evvel már nem jutottam haza. A sok kikapcsolhatatlan extra ketyere fél óra alatt megette az akkumulátort. Vontatás hazáig. A dízel drága volt, az 1,3-as motorhoz a 6,6 liter HORROR! Később a drága alkatrész, és szervízköltségeken elment a kevés megtakarítás is. Kuplung javítás drágább mint egy 1,9 PDTDI-s PASSAT-on, porlasztócsúcsok ugyanúgy, 150 ezernél az automata feszítős vezérmű-(bicikli)lánc átugrott. 130 ezerért megint nem mosolyogtam.:-(Lerobbanás oka: motorLeírás: A ladaskodawartburgtrabantdachiapolski korszak óta valami javítható helyszínen?

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 130000 Ft. Leírás: 2 hét javítás után:1. kipróbálás után 2 óra múlva vissza. Gyenge motor, olaj FOLYÁS.+ 1 hét javítás, indokolatlan alkatrészpróba az én költségemre 2. rángatás miatt vissza. Légtömegmérő ház szervízben való eltörése miatt. Ami előtte nem volt. Műanyagos megjavította. 3. üzemanyag csurgás miatt vissza. Résolaj vissza cső a fém fékcsőre ráolvadt. Talán ATOMVILLANÁS MIATT!?

Visszatérő hiba leírása: ékszíjtárcsa,EGR tisztítás,csere. önindító, porlasztócsúcsok, kuplung,vezérlés,A normál olaj, szűrők, fékbetét, féktárcsa, kerékcsapágy cserén kívül.