OPEL KADETT E

Sziasztok csak ajánlani tudom az autót! 20éves kora ellenére megbízható de ha nem figyelsz oda a viselkedésére mint én könnyen megviccelhet:D amit írtam is kilőtte a biztosítékot és vontattuk mert nem tudtuk a baj okát...:S:Dxd 2hónapja van nálam azóta nem volt vele baj mondjuk ez lehet hogy az előző tulaj érdeme aki autószerelő volt.Kivéve a szillent felfogatás amit otthon 1 kis hegesztős flexelős módszerrel megoldottunk mindenféle szaktudás nélkül...amit lehet róluk olvasni nagy részben igaz viszonylag jól húz, kényelmes stb ami nem igaz 75 lovas,a fogyasztása lpg ből nekem 10liter városba ami annyira nem kevés de nem is sok főleg a benzin árhoz képest(10l LPG=6l benzin) vegyesen le lehet vinni 8l is!a hátső sárvédő ívek valóba szeretnek rohadni ami valószínűleg megállíthatatlan időnként ki kell cserélni nincs mese.a motorja kiváló indul rendesen .tipp ha nem akarjátok hogy sokáig mennyen az autómata szivató 1 kis gázfröcs nyomással le áll de viszont akkor nem lesz alapjárat hidegen.a belső műanyagok csörögnek zörögnek de ez nem kadett baj hanem opel, tipikus betegség... a kanyarokat érdekesen veszi a nagy rugók miatt, könnyen megoldható a probléma 1 kis ültetéssel ami miatt még jobban is néz ki és stabil lesz a kanyarokba,amit még megszeretnék csinálni és úgy érzem javítana is a dolgon a toronycsapágy össze kötés 1 rúddal.A hangja nagyon jó felér 1 csendesebb sport kéménnyel a gyári kipufogó, hirtelen ennyi jutt eszembe róla remélem tudtam segíteni:)

Születési éve: 1991

Meghibásodás leírása: a hátsó szillent kirohadt ki kellett kasznizniLerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: szivar gyújtó szerelés közbe kilőtte a töltés biztosítékját