DAIHATSU HIJET

Születési éve: 1975

Használhatóság: Arra amire kitalálták abban tökéletes: városi kis cirkáló 3 köbméteres raktérrel, megbízható motorral (1.3-as benzines) jó útfekvéssel. Kicsi tehát könnyű vele manőverezni,parkolni. 1 tonnát minden gond nélkül elvisz bárhová, de a megengedett raksúly csak 750 kiló. Kétoldali tolóajtó végett bárhonnan pakolható. Jó érzés vezetni,hamar ugrik megy mint egy kis méregzsák, átlátni a forgalom felett. Szervizelése sem jelent különösebb gondot, mindenhez könnyen hozzáférni és a kopó alkatrészek nem drágák.Persze, ha egy leharcolt gondos gazda nélkülit fog ki az ember akkor lehet szidni , hogy alapvetően milyen sz*r az egész konstrukció, de abba nem gondolnak bele a vevők, hogy előtte mit kellet kibírnia szerencsétlennek, hogy olyan állapotba kerüljön amilyen. Mentem már én is sokszor gyalázatos állapotú tütükével, amiben ketten utaztunk Én meg a Majré, de utána megmutattam a gazdájának az enyémet amivel élvezet közlekedni.Tehát csak arra akadok kilukadni, bármilyen autóból vehetsz sz..t ne a gyártmányt szídd!

Rugózás: normal

Milyen kanyarban? stabil

Fogyasztás autópályán:6 liter

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: kuplungcsere

A legjelentősebb hiba javításának összege: 50000 Ft

Km óra állása a legjelentősebb hibánál: 120000 Km