PEUGEOT 306

A kocsi szerintem nagyon kényelmes megbizható csak úgy mond istápolni kell és azzal hálálja meg, hogy nem kell szerelőhőz járni! Az elöző autómat (ez egy Peugeot 306 1.6 XT 1993-ból) több mint 1,5éve nem szereltem csak olajat töltök bele és néha át nézem, hogy minden rendben van-e vele ha találok olyat akkor cserélem vagy javitom (kopó alkatrészek)! Azt autó egyes országokban kultusz autó és kicsiny szériában gyárották! Itthon is kb. 10db van belőle! Az 1200kg-os kasznit úgy rángatja a 167Le-s 2.0 szivó motor, hogy el sem lehet hinni (3.0 TDi A4 kanyarban elözés közben rá jött, hogy nem pöttön panát probálja ki kerülni így vissz jött mögém egyenesben azért valszeg el megy de nem olyan könnyen) nyugodtan lehet vele 5.ben elözni söt 6.-ban is ország úton! igaz nem váltózó szelep vezérlésű de 5 ezer felet jelenik meg a kocsiban az ős erő ami 7250-ig jelen is van váltáskor nem csak megy hanem hátba ver és megy tovább!Fekszi a kanyarokat de érezni, hogy alul kormányzott egy kicsit! Egy nagy negatív dolog van, hogy jobbra nem szeret kanyarodni csak nagy ívben! ez be tudható, hogy a 6-os váltó nagyobb mint a mezeji váltók így nem lehet annyira alászedni!

Születési éve:

Hogy megy?

Meghibásodás leírása: Az autót negyed áron vettem hibásan banktól! Amiket meg kellet rajta csinálni: Hengerfej generál, első futómű, pár elekromos hiba! Ezeket mind magamnak csináltam csak a gép munkát adtam ki kezeim közül!!!Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: 1évet ált a bank telepén és kapott egy alapos mosást a kocsi (motor tér is) ekkor eldobta magát a riasztó! javitási mod pár drót elcsipés és a riasztó ment a kukába! (új kütyüó a csomiban figyel!)

Visszatérő hiba leírása: Kb. mindent az első nekifutásra sikerült meg csinálnom! De a francia tervezök csinálhatak volna 5cm-mel hosszabb motor teret ennek a motornak!