ALFA ROMEO 156

Imádom és gyűlölöm ezt az autót.Olyan,mint egy nő. Tömör gyönyör vezetni,beleülni és a csajoknak is nagyon tetszik. Mindenki hülyének tart,h még nem adtam el,többek között én is magamat,de még marad.Valószínű soha nem veszek már Alfát,pedig nagyon tetszenek és senkinek nem ajánlom,hacsak nem hobbi autónak és havi 20 ezer ft szervízköltséget előre el kell könyvelni.

Születési éve: 1984

Meghibásodás leírása: Légtömegmérő, termosztát,lengőkarok cseréje,szilentek cseréje-többször is, olajat ette-szelepszár szimeringek cseréje,majd kijött a hajtókar a motorblokkon 130 000km-nél.Összes szervízköltségem 500 000ft,majd most motor csere..Lerobbanás oka: motorLeírás: Légtömegmérő hibája,1kmt kellett vontatni.Hajtókar kitörése, 10km kellett vontatni.Motor csere 200 000ft!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 200000 Ft. Leírás: Típus hiba,azt mondták, meg az előző tulajnál vezérműszíj szakadása volt, csak ezt nem közölte.Ezen ok miatt ette az olajat 1000km 1liter, valamint ezért jött ki a hajtókar is.

Visszatérő hiba leírása: A futómű elcsöndesítése. Összes lengőkar és szilent cserélve lett.Van amelyik többször is.Kb 150 000ft!