TRABANT 601

Könnyü kormányzás,könnyü parkolás,de nem alapfelszereltség volt még 1986ban a FÜTHETÖ HÁTSÓ SZÉLVÉDÖ és a TOLATÓLÁMPA.Én plusz extra jobb oldali belső lámpával kaptam meg kapcsolókkal,láthatóan Ikarusokat szerelő ember tehette bele (magyar Bakony Müvek/VILLTESZ/IKarus elektro alkatrészek).Egy darabig biztositék nélkül egy bontott magnós autórádiót is müködtettem benne a "nemezszerü anyagból" készült gyári rakodópolcon,és lehet emiatt az akku egyik sarka irtó savas kivirágzott lett de amikor zöldkártyáztattam Szfváron Móri úton,megcsinálták.

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Szegény ember voltam,vagyok,első autóm volt,azóta még nem vettem másikat.Sajnos anyagi okok miatt kllett eladnom,fő okok a qrmány működése "judapesten" és a volt cégem (3betűs,"nagy kék",Szfváron) anyagi sóhersége.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Tirisztoros/tranzisztoros gyújtás egyik gyújtótekercse a 2 közül leégett.Vettem bontóból egy szakértetlen embertől aki nem megfeleő naygságút,régi megszakitóshoz valót adott.Ez rövid idö alatt yagyonvágta az elektronikát,a fekete dobozt (tirsztoros/tranzisztoros gyújtás a megszakitó helyett forgó hall jeladóval)cserélni kellett emiatt.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 6000 Ft. Leírás: kb összeg rég volt alig emlékszem