0 új cikk érkezett
0 új hozzászólás

2014-re évente félmillió Alfa

Négy év eladási tervei

2010. július 1., csütörtök 15:32 (2 éve)
Címkék: Alfa, Romeo, Giulietta, MITO, Giulia

Ez a cikk több, mint 90 napja frissült utoljára, ezért kérjük, az olvasása során ezt vegye figyelembe!

A szélesre bővítendő modellpalettától is várják a hatalmas növekedést.

Többek között az új ötajtós kompakt, a Giulietta lesz az ötszörös növekedés alapja. Júliusban kezdik értékesíteni

Többek között az új ötajtós kompakt, a Giulietta lesz az ötszörös növekedés alapja. Júliusban kezdik értékesíteni

Harald Wester, az Alfa Romeo vezérigazgatója bejelentette, hogy néhány éves terveik között hatalmas eladás-növelés szerepel. 2014-től a 2009-ben értékesített százezer autó ötszörösét, vagyis évente félmillió darabot kívánnak eladni. Wester nem titkolta, hogy a növekményt elsősorban a közeljövőben bevezetendő új modellektől várják. Melyek ezek? Nos, a legközelebbiek az ötajtós Mito, a 147-est júliustól leváltó Giulietta és a 159-es helyére majdan érkező Giulia. Új Spider és két szabadidőautó is várható. Az Alfa vezére reméli, hogy a Chrysler nemrégiben történt felvásárlása is az eladások bővülését szolgálja majd. Az amerikai gyártó részvényeinek jelentős részét az elmúlt évben szerezte meg a Fiat-csoport.

A hírt szerkesztette: Varga András

A cikk galériája


Tetszett a cikk?

Iratkozzon fel hírfigyelőnkre! 
(Mi ez?)Ne maradjon le a legfrissebb autós hírekről, bemutatókról, tesztekről, benzinár-változásokról! Írja ide e-mail címét, és a fontos hírekről értesítjük.

(E hírfigyelőről bármikor leiratkozhat a küldött levél alján lévő linkkel. Az adatvédelmi elveket maximálisan tiszteljük, a címet nem adjuk ki harmadik félnek.)
Jogi nyilatkozat* Hozzájárulok ahhoz, hogy a Használtautó Kft. részemre közvetlen megkeresés módszerével a saját, illetve harmadik személyek áruira és szolgáltatásaira vonatkozó reklámot közöljön (pl. promóciós célú elektronikus levelet, hírlevelet, vagy reklámot tartalmazó elektronikus levelet küldjön) és a fentiekben ebből a célból megadott adataimat kezelje és felhasználja.
A Használtautó Kft. a megadott személyes adatokat bizalmasan kezeli és harmadik fél számára nem adja át. A reklám közléséhez, illetve a személyes adatok kezeléséhez megadott hozzájárulás visszavonásig érvényes.
A hozzájárulás bármikor korlátozás és indokolás nélkül, ingyenesen visszavonható.
Feliratkozom

Új hozzászólás írása

Hozzászólás *
 (BBCode formázások engedélyezettek) A következő BBCode formázások engedélyezettek:
[url=http://www.pelda.hu] Link neve[/url]
[b]félkövér[/b]
[i]dőlt[/i]
[u]aláhúzott[/u]
egyéb más BBCode és HTML kód használata nem megengedett.

F
D
A
URL

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1hbGZhX3JvbWVv

Friss tesztek

Ford Ranger menetpróba

Ford Ranger menetpróba

Noha egy ideje már nálunk is kapható, most próbálhattuk ki először az új Rangert, és a Ford kőkeményen is kényelmes pickupja meglepően pozitív csalódást okozott.


Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Cosmo Automata teszt

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Cosmo Automata teszt 

Túrázáshoz ideális csúcsdízelével, automataváltóval járt nálunk a hétüléses Opel Zafira Tourer. Vajon hány felnőtt számára számít kellemes utazóautónak?


Hyundai i30 1.6 CRDi HP Business Automata teszt

Hyundai i30 1.6 CRDi HP Business Automata teszt

Dízel-automata változat nem hiányozhat egy Európának gyártott, prémiumos vonalat követő kompakt kínálatából, és a Hyundai minden igényt ki akar elégíteni az új i30-cal.

Még több teszt

ALFA ROMEO tesztek

Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive teszt

Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive teszt

Századik születésnapja tiszteletére felélesztette a legendás típusnevet az Alfa Romeo. Giulietta még szűz volt ezen az első randevún.


Alfa Romeo GT teszt

Alfa Romeo GT teszt

Nem egy friss modell, ám remekbe szabott formatervével az utakon még mindig különlegességnek számít az Alfa Romeo megigéző szépségű GT kupéja.


Alfa Romeo 159 teszt

Alfa Romeo 159 teszt

A 159-es kombi 2006 tavasza óta gazdagítja az utcaképet. Apró módosítások kapcsán most újra a tesztflottában. 1,9-es dízellel és 19-es kerekekkel.

Alfa Romeo Mito 1.4 Turbo 155

Alfa Romeo Mito 1.4 Turbo 155

Az Alfa Romeo a legjobb úton a túlélés felé, még néhány, a Mitóhoz hasonló remek ízléssel eltalált modell, és a Cuore Sportivo végleg lekapcsolható a pacemakerről.

Alfa Brera 2.4 JTDM

Alfa Brera 2.4 JTDM

Dízelmotorral teszteltük az egyre inkább magára találó milánói márka csúcs-sportkocsiját.

Még több ALFA ROMEO teszt

Címlapon


Friss cikkek

Autógyártók a sportban – szponzorként

Autógyártók a sportban – szponzorként 

2 napja – Sztori

Az utóbbi pár évtizedben a sport hatalmas üzletté vált, az autógyártók pedig mindent megtesznek, hogy eladják termékeiket.


E hét végén Shell Eco-marathon

E hét végén Shell Eco-marathon

3 napja – Sztori

A Shell Eco-marathonon a lehető legnagyobb távokat kell megtenni a lehető legnagyobb hatékonysággal. Idén öt csapat képviseli Magyarországot a hétvégi rotterdami versenyen.


Williams-siker és robbanás Barcelonában

Williams-siker és robbanás Barcelonában

4 napja – Sztori

Hihetetlen, mekkora káosz jellemzi eddig az idei F1-szezont, Barcelonában ismét új ember győzött. A Williams örömét ijesztő tűzeset rontotta el.


Kapcsolódó tartalom


Cikk ajánló

Évfordulós Mini Countryman Itáliából

Évfordulós Mini Countryman Itáliából

10 hónapja – Autósvilág hírei

A Romeo Ferraris Olaszország egyesítésének 150. évfordulójára készítette el az egyedi Minit.


Alfa Romeo C-SUV

Alfa Romeo C-SUV

Tavaly – Autósvilág hírei

Az olasz márkához illően attraktív formával és korszerű benzin-, illetve dízelmotorokkal érkezik jövőre a még név nélküli Alfa Romeo szabadidőjármű. A Giulietta-alapú C-SUV gyártójának tervei szerint később nagyobb testvért is kapna.


Maranello legújabb állata a pók

Maranello legújabb állata a pók

2 éve – Autósvilág hírei

Az szinte biztos, hogy a Ferrari nem hagyja ki a ziccert, és elkészíti a 458 Italia nyitott változatát, a Spider-t.


Használtautó.hu

ALFA ROMEO SPIDER 3.0...

Ár: 2.500.000 Ft

Évjárat: 2001 / 4

Kivitel: cabrio

Üzemanyag: Benzin

ALFA ROMEO 159 SW 1.9...

Ár: 2.290.000 Ft

Évjárat: 2007 / 2

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

ALFA ROMEO 146 1.4 TWI...

Ár: 210.000 Ft

Évjárat: 1997 / 12

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

Még több autó