RENAULT LAGUNA vélemények

13 év
Átlag km
163.224 km
Adatlapok száma

Osztályzat (409 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Laguna 1.8 Authentique

(Évjárat: 2001, stílus: átlagos, )

Kopog, zörög.

Laguna 1.8 Expression

(Évjárat: 2002, stílus: dinamikus, )

Nagyon elégedett voltam az autóval, nagyon jól megy az 1.8-as motor,az utastere kényelmes,motorikusan semmi baja nem volt. Egyetlen hibaként a futómű és fék alkatrészek az átlagnál talán gyakrabb cseréjét lehet említeni. Ezzel a motorral az autót csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!

Laguna 2.0 Privilege (Automata)

(Évjárat: 2003, stílus: dinamikus, )

Végtelenül kényelmes, nagy és megbízható csónak, igazi utazóautó. Dinamizmusa átlagos, de a forgalom ritmusát simán tartja.

Laguna 2.2 dCi Privilege (Automata)

(Évjárat: 2003, stílus: dinamikus, )

Ezen az autón állandóan tönkrement valami...no comment. A kényelem és a jó felszereltség nagyon mesteri, de ez nem kompenzálja, azt, hogy egy megbízhatatlan sz.r! (Elnézést, de ezt mindenféle elfogultság nélkül írom) Pezsgőt bontottam, mikor elvitték...azóta tele a zsebem pénzzel.

Laguna 1.5 dCi Expression

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kényelmes, kis fogyasztású autó. / Az első ajtóknál az ajtónyitás- határolók az ajtók nyitásakor kattognak.

Laguna 2.0 Dynamique

(Évjárat: 2003, stílus: higgadt, )

Legjobban az tetszett a kocsiban hogy,7 évesen jutottunk hozzá 48000 km-el,maximálisan leinformáltuk,2 egymást követően teljes átvizsgálást kapott 2 különböző helyen,egyszóval hogy gyakorlatilag egy úja autót vettünk Lenyűgöz mindig mikor beleülök hogy mennyire csendes,rendkívül jól vezethető,ké...

Laguna 1.8 Privilege

(Évjárat: 2001, stílus: átlagos, )

kényelmes, jó felszereltség

Laguna 1.9 dCi Privilege

(Évjárat: 2006, stílus: higgadt, )

A kényelme és a dinamizmusa nagyon jó

Laguna 2.0 RT

(Évjárat: 1994, stílus: dinamikus, )

A gyorsulás, utazó sebesség kitűnő volt.Nagy csomagtér. Erős motor (hegymászás). Jó digi légkondi. Nagyon kényelmes ülések. - Futómű/kormány zajokat nem szerettem rossz úton. - Műszerfal elromló műszerekkel (hol műszer, hol kh. a szenzorok felé)

Laguna 2.2 dCi Privilege

(Évjárat: 2003, stílus: átlagos, )

Tetszett: tágas, kényelmes, mintha egy szalonban ülnél, hatalmas csomagtér, csomagtér ablak nyitás (nagyon hasznos), autómata ajtó nyitás-zárás, biztonságos, erős, igazi hosszútávú utazó autó, alacsony fogyasztással, tisztán szóló Cabasse hifi rendszerrel, szép külsővel. Ő a 2. szerelmem. (Hotel...

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

F1 Szingapúr: Vergne is fény volt az éjszakában

Rosberg nullázott, Hamilton nyert, s az élre állt

23 perce – Autósvilág hírei

Fordult a Forma-1-es kocka, szingapúri sikerével Hamilton átvette a vezetést a másik mercis bajnokaspiránstól, a nullázó Rosbergtől.

R-Design köntösben a legújabb Volvo XC90

Csak a ruhája sportos: itt a Volvo XC90 R-Design

4 órája – Autósvilág hírei

Átformált lökhárítók, új kerekek és sportos kiegészítők teszik feltűnővé a Volvo XC90 R-Design kivitelét. A lemezek alatt nincs változás.

A Dodge Challenger SRT Hellcat: országúton elvan akár 10,7 literrel is

Még a világ legerősebb izomautója sem fogyaszt túl sokat

7 órája – Sztori

Környezetvédelem, fogyasztáscsökkentés. Részben erről is szól ma minden, ezért a valaha gyártott legerősebb izomautó sem lehet már torkos.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1yZW5hdWx0

Friss tesztek

Citroën DS3 PureTech 82 Limited teszt

Miskárolásról szó sincs - Citroën DS3 teszt

A francia Mini, ami már 3,99 millióért elvihető: ez a Citroën DS3 a 82 lóerős alapmotorral. Nekem ráadásul fele ilyen erősen is tetszene.

Opel Zafira Tourer 1.6 Turbo ECOTEC Start/Stop 200 LE teszt

Ez a legizmosabb! Opel Zafira Tourer 1.6 Turbo 200 LE teszt

Három éve érkezett, és azóta három hazai motorral is bővült az Opel Zafira Tourer kínálata. Most a 200 lovas csúcsgépet teszteltük.

Opel Mokka FWD 1.7 CDTI AT6 teszt

Szép, jó. Mi kell még? - Opel Mokka automata teszt

Automata váltóval és tolótetővel levett a lábamról az Opel Mokka. Vásárlói hasonlóan érezhetnek, így nyilván ők is elnézik gyengeségeit.

Még több teszt

Évjárat: 1987 / 3

Kivitel: sedan

Üzemanyag: Benzin

RENAULT THALIA 1.4 16V Expression Klíma

RENAULT THALIA 1.4 16V...

Ár: 499.000 Ft

Évjárat: 2001 / 11

Kivitel: sedan

Üzemanyag: Benzin

OPEL ASTRA J edition bi xenon nagy navi

OPEL ASTRA J edition b...

Ár: 2.990.000 Ft

Ár: 899.999 Ft

Évjárat: 1997 / 10

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

SKODA OCTAVIA 1.6 CR TDI Elegance DPF MAGYAR AUTÓ KEVÉS KM!!!

SKODA OCTAVIA 1.6 CR T...

Ár: 2.799.000 Ft

Évjárat: 2010 / 4