RENAULT R 21

Az auto egy renault r21 txi,ilyen sajnos nem volt a rendszerben ezret tettem a txe-hez.A motor 2000es 12 szelepes 140 le.Az auto nagyon gyors korahoz kepest:0-100 9sec.A vegsebessege valahol 215 korul van,az ora 260ig skalazott.Problema a fekkel illetve az olaj es viz szivargassal volt eddig.A legnagyobb problema ezzel a tipussal az h fozik a vizet. Ez szerintem tipus hiba mivel mar volt nekem egy csak ilyen autom es az is csinalta.Azota o a donor kocsi ha ebben tonkre megy ez-az.A problemak ellenere mindig mosolyt csal az arcomra amikor vezetem. Az uton nem szamitanak arra h ez a kocsi gyors is tud lenni ha akar es ezert szeretem meglepni az autos tarsakat. Mar sok autos orra ala tortem borsot.Nehany pelda: skoda superb tdi(131le),golf 4 tdi (116le),renault megane 2 1.9 dci (120le),octavia 2.0 (114le) es sok mas 10-15 evvel fiatalabb auto.

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: hatul nem ment a fek se az abs,meg most se tokeletes

Visszatérő hiba leírása: hat a fek nagyon idegesitett mert nem talaltak sokaig a hibat.A viz es olaj is gyakran csepeg belole.