OPEL ZAFIRA

dinamiku az uton stabil biztonsgos még130 140 körülis kanyarokat jol veszi teljesenbiztonságos.kis csomagtér izzócsere gázolaj szürő csere a motorját szeretem föként mert láncos.

Születési éve: 1968

Meghibásodás leírása: kevésbé fordulékony nemegyszerü izótcserélni a levegőszürőtől aligfér ki az izzó énmárrájöttem nekem 5perc egyébként nagyon szeretem. egykicsit alacsony csakutra való parkolásnál figyelni kell apatkákat mert azonnal le ér azutrol lemenni veszéjes lgalább is kár nélkül lehetnemagasbb egyébkéntaz utak kirája . a hétszeméj után kicsa hej a csomagoknak.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 4 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: turbonál elektromos hiba ja éa fojtópillangószelep ki iktatva megáll anélkülis nincs rá szükség különben meg jól megszivatot.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garanciaidőben, fizetősNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: féktárcsák elkoptak és bal kormány összekötő csere

Visszatérő hiba leírása: jobb ajtó dohánytartóhejének takarot nemmkapok esztétika mégmindig nincs