MERCEDES-BENZ 190

Nem akarom ismételni magam csak annyi hogy ha kifogsz egy jó gazdájú megkímélt darabot nem fogsz miatta soha szégyenkezni ! Gazdaságosság - hangulat - kényelem - SZERELEM :)

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Mindenkinek szívből ajánlom a világ egyik legmegbízhatóbb és nagyon -nagyon gazdaságos járgánya . Nem száguldozós autó de kimegy a világból . Fogyasztása hihetetlenűl jó . Nekem az örök szerelem. Belső utastér kényelmes hangulatos mivel sokat dolgoztam egy nagyon megkímélt belső megszerzéséért így most úgy élvezhetem a komfortot mint amikor két éves volt az auto... Szóval szerintem benne van a világ TOP 10 valaha gyártottlegjobb autójába . ne feled a sorok amiről szólnak Mercedes 190 D (W201)... Persze nem lesz könnyű szépet és megkímélt darabot szerzni mert sajnos az utóbbi 10 évben sok rossz gazdihoz kerűlt mára már nagyon elhanyagolt darab van főként magyarországon. De azért ne ad fel mert ha te is megtalálod garantáltan beleszeretsz . Lerobbanás oka: futómű / fék 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Az alsó gömbcsukló hirtelen egy lassú kanyarodás után hirtelen megadta magát . Megjegyzem még az eredeti 85-ben gyártott gyári alkatrész volt . Emelő némi szerszám és egy közeli autósbolt segítségével 2 óra elteltével a helyszinen megoldódott a probléma...ja és az alkatrész kemény 3200Ft volt!!!