AUDI A6 ALLROAD

.Szeretem mert tekintélyes autó,csendes kényelmes még pályán 180-nál is.Azt nem szeretem benne,hogy a sulyához képest kicsit lomha.De sebaj a másik autónk egy A-4 s4 2.7 biturbó 1200-kg.Ezzel be pótolom amit kihagytak az allroadból.

Születési éve: 1969

Meghibásodás leírása: Az előző tulaj a viz pumpát is kicserélhette volna és akkor nem szakitotta volna el a vizpumpa csapágya összetörése miatt a vezérszijat. Amúgy minden oké,eléggé odafigyelek rá.Csak gyári cucc semmi bontott motyó.Elég hamar leeszi az új 17.es gumikat.Ezt nem értem miért?? 10-hónap.2008-ban vettük 5-millióért ma 2010 évvégén kb. 9-nél járunk. Úgyhogy mi igyjártunk ezzel a minta darabbal..Nem hagyott ott sehol de a tankra sem árt odaügyelni,1,4 -nél soha nem szabad kihasználni. Nagyon tetszik a felszerelsége, tv,dvd,vonohorog a pótkerék közepén,felezös kézi váltó. Ha valaki kiváncsi megtalál a következőn.06205721225 miatt. mugy minden tökél Lerobbanás oka: motor

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 2000 Ft. Leírás: Kettő darab új hengerfej 970000-ft cakkom pakk.1-db légrúgó 200000-ft Évente 300000-ft a gumi hasznélat.Féktárcsa 2 -garnitura 60000-per darab, plussz betét másik 50000. Bal első féltengely külső 40000-ft. Légkompresszor 280000-ft .Röviden ennyi .Biztos van amit kihagytam de az már csak apróság lehet.

Visszatérő hiba leírása: A légrugóval küzdöttem egy hónapig mire rájöttem hogy enged a lufi.Mára már megtaláltam Kecskeméten a szakértőjét csupán pénz kérdése.Legalább az eltelt 2 éve már sokkal olcsóbbak acuccok bele.