SUZUKI SWIFT

Mostmár második autóként használjuk. A családban hárman ezen az autón tanúltak meg vezetni!!! Igazán csak jót írhatok róla! Most alakítottam át ITTHON kb.1000 Ft-ból E-85 bioetanolra! Mondhatom jobban megy mint benzinnel! Nem fogyaszt többet, mint benzinből! Erősen gondolkodom, hogy ismét napi használatba veszem.

Születési éve: 1952

Meghibásodás leírása: Amióta nálam van egyszer volt szervizben, idén amikor értesítés után dijmentesen kicserélték az első lengéscsillapítókat, valamilyen gyári hiba miatt.Leírás: Egyetlen alkalommal volt probléma a motorral, az elosztófedélben a szegmenseknél annyi oxid gyűlt össze, hogy zavarokat okozott a gyújtásban. Melegen megállt. Ezen kívül soha semmi!!!!!! Igaz a gyári előírásokat mindig megtartva jó minőségű olajokkal itthon szervizelve, váltóban is rendszeresen 60-70000 km-ként olajat cserélve üzemeltettem. Egy olajcsere ciklus alatt kb.1 l olajat fogyaszt a motor (10000 km)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Természetesen 100000km ként vezérmű szij csere, kb 50000km ként első fékbetét csere, a hátsó fékpofákat most kellett cserélni, 295000km-nél. Egyszer kellett vízpumpát cserélni, kétszer kuplungot. Egyszer cseréltem féltengely külső csuklókat, és alsó trapézokat. Minden része itthon alapszerszámokkal és műszaki ismeretekkel szakszerűen tákolás mentesen javítható. Soha nem hagyott ott, soha nem állt meg alattam!!!

Visszatérő hiba leírása: Minden alkatrész kapható az autóhoz, egyszerűen probélma mentesen javítható!