LAND ROVER FREELANDER

Legjobban tetszett: kinézete Utáltam: hogy ráköltöttem egy új autó árát

Születési éve: 1980

Neme: no

Meghibásodás leírása: Nagyon meg kell nézni, amennyiben használtan szeretne az ember ilyen autót venni. Tele van típushibákkal, melyeknek igencsak költséges a szervizük. Ha mégis ezt a típust választja, akkor mindenképpen oda kell figyelni a 8-10ezrenkénti olajcserékre (és itt a váltó, difi, stb. olajakat is értem!), valamint rendszeresen ellenőrizni kell a visco állapotát. Nagyon praktikus, ha jóelőre találunk egy valóban megbízható szerelőt, aki ért is hozzá. Szakszervizeket nagyon nem ajánlom, főleg Bp és környékén! Továbbá ha alkatrész kell hozzá, akkor az ebay-ről töredék áron lehet hozzá rendelni mindent Angliából (pl. visco itthon 600ezer, ebayről 134ezer házhoz szállítva). Ezek betartása mellett én azt mondom, hogy minden hiba ellenére szerethető autó, jó vezetni, egész kényelmes, jól néz ki, de túl sokat ne várjunk tőle, főleg terepen ne. A futóműve iszonyat gyenge lábakon áll sajnos. Ja, a kuplungja is gyenge pontja még, többször kellett már cserélni. Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: Lerobbanások okai: legtöbbször kuplung (3x), vízpumpa, gardán-csapágy, elektromos hiba és még jó pár, amire már nem emlékszem.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 500000 Ft. Leírás: IRD csere. De nem lett volna ennyi, ha nem szakszervizben végzik és én rendelem hozzá az alkatrészt.

Visszatérő hiba leírása: Elektromos vezetékek töredezése miatti hibák