NISSAN PRIMERA

A hátsó futómű működése hallható volt mindig. Végig vadmacskaként viselkedett. Elég fürge ahoz, hogy a veszélyes helyzetekből kitudjon az ember menekűlni vele. A hegyvidéki téli utakkal még március 15.én is megbirkózott ESP ki-be kapcsolgatással. A legszélsőségesebb időjárásban is egykedvüen indult, ment és tette a dolgát. Megemelem a kalapom előtte!

Születési éve: 1959

Meghibásodás leírása: Nem engedtem mást hozzányúlni!Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: elkopott a sluszkulcs

Visszatérő hiba leírása: Hála Istennek, mert piszok bonyorult egy autó. Beszereztem hozzá egy szervizkönyvet pdf formátumban, mert ethanol komputert akartam bele szerelni. Ennek az eco és a sport fokozata nagyon jó hatást gyakorolt a fogyasztásra benzines üzemben. Etanolt már nem tankolok, gazdaságtalanabb mint a benzin. Rendkívül logikus és átlátható, de hatalmas rendszer rengeteg érzékelővel és egyéb kütyüvel. Az ember azt hinné, minél bonyorultabb, annál inkább elromlik, ez az AUTÓ nem. Azért nem vennék mégegyszer ilyet, mert nincs utódja.