SUZUKI BALENO

Ez egy igásló, elmegy árkon-bokron. Nagyon lestrapált, leélt... nagyon igénytelen, úgy benzinfogyasztással, mint szervizzel. méretéhez/árához képest a legalapabb is jól megy (86 LE / 880 Kg), viszonylag dinamikus, jó menettulajdonságok, stabil a kanyarban (3 ajtó miatt talán). Jól van összerakva, JAPÁN SUZUKI, nem magyar, ez érződik. Az autón nincs ép elem, mindegyik volt már javítva még a teteje is (rétegvastagság-mérővel igazolva...), ez egy oldalsó horpadást követő kárfelvételen derült ki. Elölről valószínűleg szarrá volt törve, mert sportkormány volt benne és az utasoldali légzsák hiányzik... amúgy árához képest (450.000-ért vettem) szinte fullextrás (klíma, el.ablak, el.tükör, szervókormány, motoros fényszóró) Kimondottan kényelmes a GYÁRI kagylóülés miatt, 5-6 óra vezetés után sincs fáradtság. Eddig mindenhova elvitt, de külföldre nem merészkednék vele. Az autó EGYEDI, nagyon kevés fut belőle, de a bontóban van alkatrész hozzá és új is van minden hozzá, karosszéria-elemek beszerzésével gond lehet, bár azt még nem kellett szerencsére. Kuplungcsere aktuális, de még a gyári van benne 178.000 km után - ez azért nem rossz! A kipufogót cseréltem és ezen kívül csak kopó cuccokat másfél év alatt és járkáltam vele azért. Belseje nem rossz, kicsit minimál, de leginkább leélt... szűkös pakolórekeszek. A hátulja jól variálható 60/40 dönthető hátsó ülések és egybefüggő, nagy SÍK terület, eddig minden elhoztam vele (pl. mosógépet!!!), amit kellett, bár hosszútávon kicsit talán szűkös, főleg alapon a csomagtartó elég kicsi.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: Mivel sportkormány volt benne, mikor vettem, egy gyári kormány légzsáknyílás utáni állapotból való restaurálása...Leírás: Ez nem hagyott ott még soha... kopp, kopp, kopp.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 25000 Ft. Leírás: Csak kopó alkatrészek voltak cserélve meg olaj

Visszatérő hiba leírása: Gyújtást egyszer valaki elpiszkálta, vissza kellett tenni gyári értékre.