VOLKSWAGEN GOLF III

Amikor megvettem is nagyon tetszett,de most még annál is jobban!Elég sok az idióta kérdés mert egy lyen korú autónál főleg hogy nem újkorában vette az ember nem tudhatja ki mikor és mit cserélt ki benne!Amikor megvettem kicseréltettem:a komplett vezérlését (vez.mű szíj az összes görgő), motorolajat,váltó+váltóolaj, (TEXACO 10w40 Diesel),az összes szűrőt (olaj, g.olaj+előszűrőt építtettem be a tisztább gázplaj végett,levegő,pollen )most volt műszakin az autó fékolaj csere, szervóolaj csere, 4db gumifékcső csere,2 első lengőkar szilent, 2 hátsó lengőkar szilent.Még eközben lengéscsillapító(LIP gázoi)ültetőrugó elöl hgátul(60/40)új gumikat kapott az autó(Falken 205/50 R15) hátsó fékpofák+kézifékkötél+2 kerékcsapágy.Nagyon jó kis autó mert ha az ember mindent megcsinál rajta ami kis gonndja van egyrészt megelőzi a nagyobbak kialakulását,másrészt nyugottan megy vele+ a tudat hogy minden jó rajta!!!!!I LOVE VW Golf!!!!!üdv: Mocsok

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 500000 Ft.