NISSAN PRIMERA

Nekem az ara es a fazonja miat tetszett meg. POZITIVUMOK: Hamar felmelegszik, komforterzet jo (bar egy beige belso szebb lenne). Kanyarban stabil, fekek jok. Lampai fantasztikusak, nagyon jol latni vele. Tetszenek az apro, atgondolt megoldasai. NEGATIVUM: kicsit keves az 1,6-os motor, ezaltal ha sportosabb varosi menetem van, akkor bizony 9 korul is eszik.. Igaz, a Vectram 10 felett evett! Kisebb elektromos gondok. Hangos a motor: olyan belul, mintha egy otezres dizel batar teherautot hajtanek. Bar nekem tetszik! :) FO NEGATIVUM: a kanyarodasi gorbeje katasztrofa. Sehol nem talalok ra utalast, pedig nekem nagy gondot okoz. Alig kanyarodik. Egy hulye pelda: tescoban szuk a rafordali helyem, ezert ott peldaul mindig tolatva korrigalnom kell. Manoverezese borzalmas. Masnak ez nem gond? Allitolag tipushiba, nem az enyemmel van a gond!

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Kisebb elektromos gondja van: ABS ha kell, ha nem, mukodesbe lep. Bal ulesfutes ha akar, csak akkor... Eg az AIRBAG-kijelzo. Bal lampa magassagallitasa csak akkor, ha akar. Mindez egyebkent egy tisztitas celjabol tortent szetszedes eredmenye!!! Olvastam egyeb kommenteket, es a jobb hatso nekem is fogott, de semmi mast nem kell csinalni, mint minosegi betetet venni. Komolyan. Szerelo mondta, h a Primera kenyes erre. Hm. Nekem bejott.Leírás: Egyszer a benzinben volt vmi kosz. Fustolt, fordulat max 1500. Aztan 1 km utan jo lett. Elvittem szerelohoz, benzinszurot kicsereltuk, azota 10,000 km utan sincs gond.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Mindig feltem a japan autok szervizkoltsegetol, es meglepodtem, hogy az Opel es a Suzuki alatt vannak a kopoalkatreszek. Ezentul tuti mindig Nissan!!!

Visszatérő hiba leírása: Szerelok szeretik. Sok logikus, jol kitalalt megoldas. Nem kell kalapacs es egyeb durva eszkoz a szereleshez. Nagyon korrekt auto. Minden a helyen. Tobb szerelo is csak dicserni tudta.