KezdőlapIsmét itt a 400 forintos üzemanyagár

Ismét itt a 400 forintos üzemanyagár

Nem nagy meglepetés, hogy tovább nőnek az üzemanyagárak, az pedig némi öröm, hogy szerdán a múlt hetinél szerényebb drágulás következik.




Múlt héten összességében 15 forinttal drágult a benzin, 9 forinttal a gázolaj. A két üzemanyagfajta közötti árkülönbség így jelentősen csökkent, az árak persze érezhetően nőttek. Most szerdán egy újabb áremelés következik. A Holtankoljak.hu információi szerint a 95-ös benzin ára 3, a gázolajé 2 forinttal fog emelkedni.[BANNER type="1"]


A 95-ös átlagára szerdától így 398 forint lesz, míg a dízelé a lélektani határt átlépve 401 forint. Marad persze a töltőállomások közötti jelentős, és az egyes üzemanyagfajtákat nem feltétlenül azonosan érintő árszórás, így a legdrágább helyeken akár mindkét üzemanyagfajta ára elérheti a 2012-ben adódott - átlagár szerinti - 450 forintos csúcsszintet.


Bár múlt héten még volt/lett volna hajszálnyi értelme az előre tankolásnak, most leginkább a töltés helyére érdemes figyelni.

-Hirdetés -

Ez is érdekelhet

- Hirdetés -

Friss hírek