csütörtök, február 26, 2026
  • Benzin: 566 Ft
  • Dízel: 587 Ft
KezdőlapKiegyenesítette a körforgalmat az ittas sofőr, a tuják között kötött ki!

Kiegyenesítette a körforgalmat az ittas sofőr, a tuják között kötött ki!

Szó szerint felszántotta a körforgalmat egy hódmezővásárhelyi férfi, akinek alapból semmi keresnivalója nem lett volna a volán mögött. Az ámokfutás végül egy körforgalomban ért véget.

(fotó: Police.hu)

Közzétette a szokásos heti beszámolóját a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság, ám ezúttal nem egy extrém gyorshajtó vitte el a „show-t. Ellenben az 53101-es számú úton egy 32 éves férfi felszántott egy körforgalmat, majd a csomópont közepén található zöld területen állt meg autójával. A hódmezővásárhelyi elkövető nem várta meg az egyenruhások kiérkezését, elhagyta a helyszínt, viszont nem jutott messzire, egy közeli benzinkúton elkapták. Később kiderült, alapból nem is ülhetett volna a volán mögé, mivel korábban eltiltották, sőt, a bűnlajstromát még ittas vezetés vétségével is sikerült megfejelnie, hiszen a szonda pozitív értéket mutatott.

(fotó: Police.hu)

-Hirdetés -
-Hirdetés -

(fotó: Police.hu)

(fotó: Police.hu)

-Hirdetés -

Persze, száguldozókból is akadt az elmúlt héten. Egy sofőr az 5. számú főúton a megengedett 60 km/óra helyett több mint a duplájával, 121 km/órával haladt el a mérőműszer előtt, míg egy másik autós Kunszentmiklós belterületén száguldott 98 km/órával az 50-es tábla ellenére. Jó eséllyel mindkét esetben 140 ezer forintos bírságot fog kapni a gépjármű üzembentartója.

(fotó: Police.hu)

(fotó: Police.hu)

 

-Hirdetés -

Ez is érdekelhet

- Hirdetés -

Friss hírek