SUZUKI SWIFT

A pörgős motor és a jó fogyasztás ezek amik mondjuk tetszettek ami mondjuk nem tetszett az a kényelem,csomagtér a kaszni biztonságilag ne várjatok semmit.

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: az első alkalom olyan 100000Km váltó probléma ez kb 90000Ft , a következő az 170000Km kopó alkatrész kuplung szerkezet és világítás kapcsoló panel összesen 97000Ft vásárláskor fontos ami típus hiba az a világító panel ha ilyen autót szeretne vásárolni számoljon vele ,hogy ez típus hiba cseréje 30000Ft és a kipufogó az kiszokott lyukadni de meg hegesztik pár ezer forintért alkatrész egyébként már fillérekért lehet kapni de azért ilyen alkatrészt inkább után gyártottat vagy újat érdemes. Leírás: soha nem hagyott cserben a váltó hibát is jelezte az 1.3 as elég pörgős motor eddig olajcserén kívül nem is kellett hozzá nyúlni.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 97000 Ft. Leírás: Összességében egy megbízható bizonyos értelemben városi autó annak aki egyik helyről a másik helyre megy tökéletes választás a kényelem fapados ,parkolni könnyű vele kis fogyasztás biztonság na az ami kritizálni való bár aki szeret veszélyesen élni a mai közlekedésben:) Alkatrészek ügyében filléres autó és bele érte 10 év alatt 2 alkalom volt ,hogy nagyobb összeget költöttem rá. Kezdő vezetőknek ajánlani tudom de nem egy családias autó csomagtartó kicsi de azért hétvégi vásárlás belefér.