RENAULT MEGANE

A belseje és a kinézete egyszerüen fantasztikus. A müszerfal puha jó minőségű a bőr kormány és a sebességváltó. Sok rekesz van benn az iratoknak és minden egyébnek. Az ülések igazi kagylóülések hangulatát sugározza. Útálom!!! Az elektronika nam az igazi a két ajtót eddig már kétszer szedtem szét mert valami midíg zörgött benne de hiába mert ha megcsinálom valami más kezd el zörögni benne. Ha a7z ablak le van húzva és ugy csukják be az ajtót akkor au üveg ki akar esni belőle. A gyári fékek ugy kopnak mint a kréta az írótáblán.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: Akkor az eddigi hibák: 1, mind a kettő kilincsben ki kelett cserélnem a mikrokapcsolókat 4500ft/db Jóban vagyok a renault szakszervízben a szerelökkel így 10%-os kedvezmény és tanácsokat kaptam,hogy hogyan tudom beszerelni a kapcsolókat így szerrlőt nem kelett űzetni). 2, Bal hátsó kerékcsapágyat cserélni kelett munkadijjal egyűtt 23 ezer forint volt 3, eddig a motorban 2 gyujtótrafot kelett kicerélnem 10 ezet ft/db áronLerobbanás oka: motorLeírás: Nem kelett votatni 3 hengerrel elvergődtem a szervizbe.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 23000 Ft.