LADA 2107

A legjobban a vezetési élmény és a sebességváltó tetszik. Több költözést és egy lakásfelújítást is végigszolgált. Utáltam az elektromos hálózatot, az is gyári még és a vezetékek elöregedtek, időnként elmennek a fények néhol. Utálom még a berohadt csavarokat is. :-) Nem vennék újra Zsigulit, mert nekem EZ az első autóm, lassan veterán, új meg amúgy sincs. Tervezek egy család szállításra alkalmas autót venni, de ezt meg szeretném tartani vasárnapi krúzolós autónak.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: Sosem volt tervezetten szervízbe, ha valamit nem tudtam otthon megjavítani, átgurultam két saroknyit.Lerobbanás oka: motorLeírás: Egyszer zsenge koromban rosszul állítottam be a motort és ripityára tört egy szelep. Ekkor kapott motorgenerált, máskor nem hagyott cserben.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Garancia már lejártJavítás összege: 100000 Ft. Leírás: Karosszéria lakatolás 18 éves korában + egy új szélvédő, az előző berepedt egy kőtől.

Visszatérő hiba leírása: Első fékmunkahenger szorulása, végén csere. Ablaktörlő ütemadó relé zárlatos, a kábelköteg cseréjével orvosolható volt.