PEUGEOT 206

Újan vettük, sok hasonló kategóriájú autót megnéztünk annak idején, és hosszas mérlegelés után döntöttünk emellett az autó mellett. Egyáltalán nem bántuk meg. Megbízható kis gép, szinte családtag lett. Amíg kisebb létszámú volt a család, még kényelmes is volt. És ami nekünk fontos volt, nagyon szép! Három gyerek mellett azonban váltanunk kell. Egy biztos: a pozitív tapasztalatok okán a következő autónk is Peugeot lesz!

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: Az irányjelző kapcsolója volt gyári hibás, állítólag szériahiba volt, sok ugyanilyen autóban előfordult. Még a garanciális időszakban jött elő, simán kicserélték, nem volt semmi gond.Leírás: Mondják, hogy francia autó, meg elektronika, meg összezavarodás, megbízhatatlanság, meg ilyesmi. Én ebből semmit sem tapasztaltam. Amikor vettem ezt az autót, már egy jól kiforrt modell volt a 206-os, nekem semmi gondom nem volt vele. Én nagyon szeretem, ha idő közben nem született volna három gyerekem, nem is adnám el. Így viszont - vérző szívvel - kénytelen vagyok.