OPEL ASTRA F

elég jó,megbízható kis autó de nem vennék mégegyszer ilyet,de még újabbat se.

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: Kb 600 km folyamatos menet után az autó megállt mintha nem kapna benzint,pár perc várakozás után újraindult majd újabb 50 km után ismét lehorkolt a motor.Ezt még kétszer eljátszotta utánna nem indult többet.Megoldás:tréler-rel szerelőhöz.Ott újra beindult, két napig járattuk,SEMMI PROBLÉMA NEM ADÓDOTT.Később kiderült hogy csak annyit kellett volna tennem hogy letekerem a tanksapkát,hogy kapjon egy kis levegőt a benzintank mert a valami vákumszelep ment tönkre ami engedi a tankba a levegőt ahogy fogy belőle a benzin!Ha nem indulok el több száz km-es útra(vagy többször megállok tankolni) ez a probléma sosem lép fel.Legközelebb úgy mentem vele ilyen hosszú útra hogy fúrtam egy pici lukat a tanksapkán így tud utánszívni levegőt magának.Ez a kókány megoldás,de nekem bevált,és nem került semmibe,épp elég volt kifizetni a trélert ami hazavitte!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A kasztni erősen rohad,sok a hegeszteni meg a gittelni-festeni való.70.000 ft. Kilyukadt a fűtőradiátor ezért párásodnak az ablakok ha kicsit hidegebb,vagy esősebb idő van kint.30.000 ft.