CHEVROLET LACETTI

Újonan vettem, alapáron minden extra benne volt, amire nekem szükségem van.Megbízható, mindig indul,soha nem hagyott cserben.Kényelmes, halk, viszonylag jól megy,rádió jól szól, az alkatrész nevetségesen olcsó. Ami nem tetszik. nagy fogyasztás( bár ez a gáz beépítése után nem annyira fáj ),a csomagtartó lehetne nagyobb(sokkal),nagy értékvesztés( bár eszemben sincs eladni,), nincs presztizse(mert ez akkor is csak egy déévúúúú)

Születési éve: 1967

Meghibásodás leírása: Először eltört a hátsó ablakmosó csöve, víz befolyt egy csatlakozóba, el. rendszer meghülyült, de az autó ment, működött.Garanciában javították.Amikor másodszor is előfordult sk. otthon a kertben fél óra alatt megcsináltam. Másodszor: motor kontroll lámpa világít, durrog rángat: egy vákuum gumicső kilukadt a motorban,jeladó rossz jelet küld.10perc alatt kicserélték, 1000 ft ért, azóta is jó. Harmadszor m.kontroll lámpa világított, gáz üzemben rángatott, leállt,benzinnel rendesen ment.Vezérmű tengely jeleadó csere, anyag 11,munka 3 ezer ft. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 14000 Ft.