FIAT PUNTO

Vegyes fogyasztás: liter

A legjobban az tetszett,hogy az autó MEGBIZHATÓ volt,és most is az.Ha beültem,és elforditottam a kulcsot,elindult,és elvitt A pontból B pontba,hiba,zörej,csörgés minden nélkül.A szervizköltsége minimálisnak mondható.A valaha volt legjobb autóm.Ezekhez persze a RENDSZERES KARBANTARTÁS nagyban hozzájárult.A kopó alkatrészeken kivül szinte semmit nem cseréltem rajta,az autó ugy működik,mint a svájci óra.Sokat mentem vele,ezért is van benne 199000 km,férfi létemre hajtottam is az autót,de ezt nem lehet tönkretenni...Télen hidegbe remekül indul,télen MÉG SOHA NEM csúsztam meg.Lendületautó,4000 ford/perc és 140 km/h felett kicsit sokat eszik,de probléma nélkül veszi az akadályokat.

Születési éve: 1979

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Gyertyakábel hiba miatt,de akkor az autó lábon ment szervizbe,igaz,h.3 hengerrel,50 km/h-val,de elment.Másodszor a termosztát adta fel a szolgálatot,szintén lábon ment szervizbe.Vontatva egyszer volt,elektromos(gyujtás)probléma miatt.Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Az imént irtam.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Nincs kiemelt meghibásodás.