AUDI A3

Születési éve: 1974

Meghibásodás leírása: Sziasztok! Az akksi tetején a biztik (3db) az abs-hez vannak! A tünet a következő volt: abs lámpa folyamatosan világított,abs nem működött,csak az első kerekek fékeztek,3-ból 3 computer olvasás abs motor cserét írt! Kicseréltem az akkumulátor tetején a 3db biztosítékot és megjavult!! Fontos,hogy jónak néztek ki a biztik,mégis a piszkálás nem oldotta meg,viszont csere után minden patent lett! Remélem segítettem :) Ha nem indul a hütőventi a négypolúsú hőgombát cseréljétek ki! 1500Ft. Ha az ablaktörlő nem áll le akkor a bajuszkapcsoló a hibás 5500FT. Viszont nekem is szükségen lenne egy tanácsra..hátha működik az adok kapok.. :) 97-es a3-as 1.6benga, automata a verda. Hidegen patentul beindul azután amikor engedem fel a féket a mozduláshoz leesik a fordulat és leáll a genya! Ezután már csak gázadással indul,életben kell tartanom kb. 1 percig és utána hibatlan minden megint! Cseréltem már sok mindent: gyertyák+kábelek,összes hőgomba,vákumcső a fékszervotól,folytószelep tisztítás/beállítás megvolt. Mi lehet a gond,talán lambdaszonda? Előre nagyon köszönöm ha valaki válaszol! Ja és ,hogy melyik szervizbe NE vigyétek? Hát ide NE vigyétek: 1087 Bp, Asztalos Sándor u. 5-7. Hungaromobile.hu Iszonyat ami ott van! Rosszabul kapod vissza a kocsit mint ahogy oda vitted! Bár a honlapjuk alapján audi-vw -re vannak specializálódva de,csak a találgatás szintjén vannak! És nem vigyáznak a kocsidra!!! Én konkrétan úgy kaptam vissza ,hogy meglett törve! És két hétig állt náluk a gép ám ez alatt nem tudták megcsinálni!!! Üdv! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.